• MODA YAPI

logo

20 Haziran 2021

Ak Parti Gençlik Kolları şehit ve gazi babalarını unutmadı

Ak Parti Yalvaç Gençlik Kolları, bugün kutlanan Babalar Günü’nde şehit babalarını ve gazi babaları unutmadı.

Ak Parti Yalvaç Gençlik Kolları Başkanı Huzeyfe Şahin ve yönetici arkadaşları, ilçemiz merkezindeki şehit babaları ve gazi babaları ziyaret ederek hediye takdim etti.

Her babanın özel olduğunu belirten Başkan Şahin, ülkemizin güvenliği için canını veren şehitlerimizin babalarının ve vatan savunmasında gazi olan babaların çok daha özel olduğunu belirterek, onların çocukları yerine bu özel günlerini anımsatmayı hedeflediklerini ifade etti.

Başkan Şahin, Babalar Günü ile olarak, “Toplumun çekirdeği olan aile, toplumsal değerimizin yaşatıldığı, kültür ve geleneklerimizin nesilden nesile aktarıldığı en önemli sosyal yapıdır. Babalarımız da aile için saygı, sorumluluk, güven ve güvence sembolüdür. Çocuklarının eğitiminden sağlığına her türlü gereksinimlerini sağlamak, onlara yaşamları boyunca sahip çıkmak, korumak ve kollamak amacıyla canla başla mücadele veren babalar, bir yandan evlatlarını geleceğe hazırlarken, bir yandan da çocuklarına aşıladıkları milli ve manevi değerlerle toplumun geleceğine yön vermektedir. Bu günün küçükleri ve gençlerinin gelecekte kendilerinin de bir anne ve bir baba olacaklarını unutmadan, onların gönüllerini daima hoş tutmayı ve onlara hak ettikleri saygıyı göstermeleri gerekmektedir. Bu vesileyle, tüm babaların ve baba adaylarının “Babalar Günü” nü içtenlikle kutluyor, sevgi ve saygı duygularıyla güçlenen aile ocağı içinde, sağlıklı ve mutlu bir yaşam temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Etiketler: » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.