• MODA YAPI
  • osman-köse-ak-parti-aday-adayı
  • osman-köse

logo

13 Nisan 2023

Ak Parti 4. Sıra Adayı Nesrin Semiz Startı Yalvaç’tan Verdi

14 Mayıs Milletvekili Genel Seçimleri için siyasi partiler çalışmalarına hız verirken milletvekili adayları da birer birer sahaya iniyor. Adalet ve Kalkınma Partisi Milletvekili Adayı hemşehrimiz Nesrin Semiz seçim çalışmalarını baba ocağı Yalvaç’tan başlattı.

Semiz Ak Parti SKM’de düzenlenen toplantıda yaptığı açıklamada hedeflerinin 4 milletvekilliğini de kazanarak Ak Parti’nin 14 Mayıs seçim zaferine büyük katkı sağlamak olduğunu ifade etti.

Dün akşam saatlerinde geldiği ilçemizde AK Parti Yalvaç Seçim Koordinasyon Merkezinde (SKM) partilileri ile bir araya gelen Nesrin Semiz, hem Yalvaç’lı olması hem de partisinin tek kadın adayı olarak üyelerden ve özellikle partili kadınlardan büyük ilgi gördü.

Milletvekili adaylarının açıklanmasının ardından Yalvaç’a gelen Ak Parti’li ilk milletvekili adayı olan hemşehrimiz Semiz, ilk olarak Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını getirdiğini belirterek şunları söyledi: “Bu toprakların evladı olarak Sayın Cumhurbaşkanımızın takdirleriyle memleketime hizmet edebilmenin gururunu yaşıyorum. Bu arada bana en samimi duyguları ile sahip çıkan Yalvaç teşkilatına, değerli üyelerimize, hemşehrilerime en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum.

14 Mayıs’ta bir kez daha büyük bir zafer kazanacağız…

Hedefimiz, 14 Mayıs 2023’e kadar sürecek olan seferimizin sonunda Isparta’mızda sandıkları patlatarak 4-0 ile zafere ulaştırmak, liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı  yeniden Cumhurbaşkanı yapmak ve ülkemizi Türkiye Yüzyılı’na taşımaktır. “Türkiye için hemen şimdi” diyerek hep beraber canla başla çalışmaktır. Milletimizin desteği ve teveccühüyle 14 Mayıs’ta bir kez daha büyük bir zafer kazanacağımıza yürekten inanıyorum. Bu heyecanı bizimle paylaşan ve şu an burada bizimle olan herkeste de görüyorum. “Doğru zamanda, doğru adamla” ve sağlam adımlarla ulaşacağımız “Türkiye Yüzyılı” içinhep birlikte çalışmaya başlıyoruz” dedi.

“Sefer bizden, zafer Allah’tan”…

Milletvekili Adayı Semiz konuşmasının sonunda “Bu süreçte birlikte yol alacağımız tüm dava arkadaşlarımıza şimdiden teşekkür ediyorum. Sefer bizden, zafer Allah’tan” dedi.

Kendisini karşılayan Ak Parti İlçe Başkanı Alperen Özer de yaptığı açıklamada “14 Mayıs seçim zaferi için bizler hazırız. Geçtiğimiz tüm seçim çalışmalarında olduğu gibi canla başla çalışacağız. Türkiyemizin, Ak Parti”mizin, Liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden seçimden zaferle çıkacağına inanıyoruz. Bu yolda bizimle yürüyen değerli adayımız, hemşehrimiz Sayın Nesrin Semiz hanımefendiyi kutluyor ve başarılar temenni ediyoruz” dedi.

Milletvekili Adayı Semiz bugün de Yalvaç’ta çalışmalarına devam etti. Semiz, Ak Parti İlçe Başkanı Özer ve diğer partililer bugün öğleden sonra yine SKM’de bir araya geldiler ve sonrasında çarşı merkezindeki işyerlerine giderek esnaf ziyareti gerçekleştirdiler.

 

Etiketler: » » » » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.