• MODA YAPI
  • ISPARTA PETROL Yalvaç’ta

logo

03 Mart 2018

AİLECEK ŞAŞKINIZ YALVAÇ’TA GÖSTERİME GİRDİ

Düğün Dernek filmleri ve Kardeş Payı dizileriyle milyonların gönlünde taht kuran Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in başrollerini paylaştığı ve 2 Mart Cuma günü vizyona giren AİLECEK ŞAŞKINIZ filmi, aynı zamanda Yalvaç’taki SİNEYILDIZ Sineması’nda da gösterime girdi.

Film her gün 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 saatlerinde gösteriliyor. İlçemiz sebze-meyve pazarında, Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası’nın bulunduğu binanın bodrum katında faaliyet gösteren SİNEYILDIZ Sineması’nda biletler de 10 TL gibi ülke piyasasına göre oldukça uygun bir rakama satılıyor.

AİLECEK ŞAŞKINIZ filminin kısa özeti şöyle: Babasının şirketinin başına geçerek CEO’luk görevini üstlenen Ferhat şımarık bir adamdır. Hala çocuksu yapısıyla dikkat çeken Ferhat’ın sağ kolu ise onun çocukluk arkadaşı, şirketin finans müdürü Gökhan’dır. İkili çalışanlarına pek de nazik davranmamaktadır. Günün birinde şirket çalışanlarına yemek servisi için gittikleri bir restoranda, restoran sahibiyle dostluk kurarlar. Restoran sahibinin kızı Elif’e gönlünü kaptıran Ferhat, deliler gibi aşık olur. Ancak Elif narin ve saf bir genç kız değildir. Özel eğitimler ve üstün hizmetlerle dolu kariyeri, sert karakteri ve kıvrak zekası, Ferhat’ı bir hayli zorlayacaktır…

İşte o güzel filmin fragmanı:

Etiketler: » » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.