• MODA YAPI

logo

30 Haziran 2021

AHMET TURAL’dan ESNAF GEZİSİ

Yalvaç Esnaf Kefalet Kooperatifi genel kurulunun tamamlanmasının ardından esnaf turu yapan Isparta ESKK Kooperatifleri Birliği Başkanı Ahmet Tural, 1 Temmuz tarihi itibariyle başlayacak olan yeni normalleşme dönemi öncesinde esnafla sohbet etti.

Birlik Başkanı Tural, Yalvaç Kaymakam vekili Vali Yardımcısı Haluk Şimşek, Belediye Başkanı H.Hilmi Tütüncü, meslek odaları ve kooperatif başkanlarının da hazır bulunduğu esnaf ziyaretleri sırasında, 1 Temmuz tarihinden itibaren başlayacak yeni dönemde atılacak adımları, esnafın içinde bulunduğu zor durumdan çıkış için neler yapılması gerektiği konusunda değerlendirmelerde bulunduklarını ifade etti

Tural, “El birliği ile bu zor günleri de atlatacğımıza inanıyoruz. Yeter ki birbirimize destek olmayı, dayanışmayı diri tutalım, büyük marketler karşısında yaşam savaşı veren, en önemlisi de her zaman yanımızda olan yerli esnafımıza destek olalım” dedi. Tural ve beraberindekiler son olarak Yalvaç ESKKK binasına gelerek burada bir süre sohbet ettiler ve daha sonra ilçemizden ayrıldılar.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.