Evden Eve Nakliyat konusunda lider firmalar listesi icin lutfen ziyaret ediniz. sarıyer evden eve nakliyat büyükçekmece evden eve nakliyat bahçeşehir evden eve nakliyat kadıköy evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat eşya depolama bağcılar evden eve nakliyat
  • UYAROĞLU SARRAF

logo

gaziantep mutlu son masaj
balıkesir mutlu son masaj
bursa mutlu son masaj
sivas mutlu son masaj
antalya masaj
11 Aralık 2017

ABD’nin açıklamasıyla Kudüs İsrail’in başkenti olamaz

Yalvaç TSO yönetimi, geçtiğimiz hafta ABD’nin Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıma açıklamasına tepki olarak bir basın açıklaması yaptı.

Başkan Nuri Dirik imzasıyla yapılan açıklama şöyle:

“Müslümanların ilk kıblesi olan Mescidi Aksa’yı bağrında barındıran Kudüs, üç semavi dinin kutsal mekanlarıyla tarihi, kültürel, dini kimliğini kazanmış olan ve bu niteliğiyle dünya esenliğinin göz bebeği bir şehirdir.

Kutsal bir emanet olan Kudüs’ün bu özel statüsüne sahip çıkmak, korumak, tüm renkliliği ile barış içinde bir dünyayı gerçek kılmak bakımından hepimiz için hayati derecede önemlidir.

Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıyan ABD’nin bu coğrafyadaki tüm varlığının ve ilişkilerinin ciddi biçimde sorgulanacağı yeni bir süreci başlatacaktır.

Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası olarak; Amerika’nın hiçbir şeye sığmayan bu uygulamasını gerek İslam alemi, gerek insan hakları, gerekse uluslararası hukuk adına kabul edilemez bulmaktayız.”

Etiketler: » » »
Share
497 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

ev eşya depolama eşya depolama