Evden Eve Nakliyat konusunda lider firmalar listesi icin lutfen ziyaret ediniz. sarıyer evden eve nakliyat büyükçekmece evden eve nakliyat bahçeşehir evden eve nakliyat kadıköy evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat eşya depolama bağcılar evden eve nakliyat
  • UYAROĞLU SARRAF

logo

gaziantep mutlu son masaj
balıkesir mutlu son masaj
bursa mutlu son masaj
sivas mutlu son masaj
antalya masaj
06 Mart 2018

YALTSO’da Seçim Heyecanı…

2017 Ekim ayında yapılacak olan ancak Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından 2018 yılına ertelenen oda ve borsa seçimleri önümüzdeki ay yapılmaya başlanacak.

Buna göre ilçemizin önde gelen sivil toplum kuruluşlarından biri olan Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası’nda ertelenen genel kurul ve seçimin 1 Nisan Pazar günü yapılacağı öğrenildi.

Uzun bir süredir Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı görevini başarıyla yürüten R.Nuri Dirik’in yeniden aday olacağı ve çalışmalarına başladığı kaydedildi.

Diğer yandan, Dirik’in karşısına ilçemizde telefon ticareti yapan Yalçın Kurucu’nun aday olarak çıkmaya hazırlandığı da iddia edildi.

10 Meslek Komitesi, 54 Meslek Komitesi üyesi, 22 Meclis üyesi bulunan Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası’nın Yalvaç, Şarkikaraağaç, Gelendost ve Yenişarbademli ilçelerinde faaliyet gösteren halen 910 faal üyesi bulunuyor.

YALTSO seçimleri ile ilgili gelişmeler ÖZYALVAÇ’ta…

Share
1133 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

ev eşya depolama eşya depolama