• MODA YAPI

logo

22 Temmuz 2019

1. Üniversite Tanıtım Günleri Bugün Başladı

Yalvaç Milli Eğitim Müdürlüğü’nce organize edilen 1. Üniversite Tanıtım Günleri, bugün sabah yapılan mini açılışla ziyaretçilere hizmet vermeye başladı.

Ülkemizin farklı yerlerinden 9 özel üniversite ve devlet üniversitesinin katıldığı tanıtım günlerine ilk gün yoğun bir ilgi olduğu gözlemlendi.

Yalvaç Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kocagöncü’den alınan bilgiye göre, cuma günü akşam saatlerine kadar sürecek tanıtım günleri için temasta olunan bazı üniversitelerle görüşmelerin sürdüğünü, çarşamba günü Doğu Akdeniz Üniversitesi’nin de tanıtım standı açacağını kaydetti.

Doğru bir tercih için Yalvaç’taki bu etkinliğin belli ölçüde fikir vereceğini belirten Kocagöncü, tercih yapacak öğrenciler ve aileleri ile önümüzdeki yıllarda sınava girecek öğrenciler ve ailelerinin tanıtım masalarını ziyaret ederek bilgi almalarında büyük fayda olduğunu vurguladı. İlki bu sene gerçekleşen etkinliğin, önümüzdeki yıllarda da geleneksel hale gelmesi ve daha geniş katılımlı olması için şimdiden çalıştıklarını belirten Kocagöncü, bu etkinliğe katılan üniversiteler ile çalışmalara katkı veren personeline teşekkür etti.

Tanıtım günleri cuma gününe kadar 10.00-16.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Etiketler: » »
Share

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.